image/svg+xml

Firma Everlasting flowers jest producentem dekoracji z kwiatów i roślin stabilizowanych od 2013 roku. Nasze produkty dostarczamy do sklepów, stacji paliw w całej Polsce, jak również współpracuje z nami wiele kwiaciarni. Przygotowaliśmy fantastyczny produkt typu Gift który jest dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, stacje paliw pracują w tyrybie całodobowym. Nasze dekoracje pakujemy w Transparentne opakowania o wymiarach 12 cm x 12 cm x 16 cm. Aby oferta była kompletna dołożyliśmy do niej róże z łodygą długą 50-55 cm również znajduje się w transparentnym opakowaniu, typu tuba. Kwiaty i dekoracje są fantastyczną ofertą dla naszych partnerów handlowych, jak również dla klientów Detalicznych. Nasze produkty są w 100% naturalne, jednak mają przedłużony okres ekspozycji, kwiaty średnio zachowują idealny kolor i świeży wygląd przez około 2 lata. 
Obecnie produkujemy kilka tysięcy dekoracji miesięcznie, możecie je spotkać nie tylko w Polsce ale również w Czechach, Słowacji, Austrii.

Pięknie możesz wyeksponować nasze produkty, specjalnie dla nas zaprojektowano i wyprodukowano ekspozytory Ze sklejki w naturalnym kolorze drewna. Wyposażamy w nie naszych partnerów handlowych na czas współpracy. Zawierają one 15 dekoracji i 15 róż stabilizowanych.

Produkty Everlasting flowers są również do nabycia w naszym sklepie internetowym www.sklep.everlastingflowers.pl 

 

Albo kliknij na ikonkę na naszej stronie

428CDB21 1DAF 4AB9 A435 234F5E1A9D5B