image/svg+xml

Firma Everlasting flowers jest producentem dekoracji z kwiatów i roślin stabilizowanych od 2013 roku. Masze produkty dostarczamy do sklepów stacji paliw w całej Polsce, jak również współpracuje z nami wileod kwiaciarni. Przygotowaliśmy fantastyczny produkt typu Gift który jest dostępny 24 godziny na dobę u dni w tygodniu, stacje paliw pracują w tyrybie całodobowym. Nasze dekoracje pakujemy w Transparentne opakowania o wymiarach 12 cm x 12 cm x 16 cm. Aby oferta była kompletna dołożyliśmy do oferty róże z łodygą długą 50-55 cm również znajduje się w transparentnym opakowaniu, typu tuba. Nasze kwiaty i rośliny są fantastyczną ofertą dla naszych partnerów handlowych jak również dla naszych klienów Detalicznych. nasze produkty są w 100% naturalne jednak mają przedłużony okres ekspozycji, kwiaty średnio zachowuje idealny kolor i świeży wyglad przez około 2 lata. 
obecnie produkuje,y kilka tysięcy dekoracji miesięcznie, możecie je spotkać nie tylko w Polsce ale również w Czechach, Słowacji, Austrii.

Pięknie możesz wyeksponować nasze produkty, specjalnie dla nas zaprojektowano i wyprodukowano ekspozytory zemsklejki w naturalnym kolorze Drewna. Wyposażamy w nie naszych partnerów chandlowych na czas współpracy. Zawierają one 15 dekoracji i 15 róż stabilizowanych.