Mech Dekoracyjny: styl i elegancja.

Mech dekoracyjny to najnowszy trend w dekoracji wnętrz na całym świecie. Doskonale sprawdza się w domach, oraz pomieszczeniach biurowych jako mech ozdobny. Mech dekoracyjny zyskuje ogromną popularność, główne dlatego, że jest rośliną praktycznie bezobsługową, która bez podlewania, przycinania przetrwa w niezmienionej formie około 8-10lat.

Czym jest Mech Dekoracyjny 

Mech Dekoracyjny jest naturalnym, występującym w przyrodzie mchem, który został poddany procesowi stabilizacji. Dzięki temu otrzymuje on właściwości pozwalające zachować naturalny kolor i wygląd przez okres prawie 10 lat.

To właśnie proces stabilizacji nadaje mchom właściwości dekoracyjne (trwałość, odporność na światło, brak zapotrzebowania na wodę, zachowanie koloru). To sprawia, że mchy idealnie nadają sie do zastosowania w każdym wnętrzu.

Najlepszy mech dostępny na rynku pochodzi z Hiszpanii i jest produkowany przez Verdissimo. Verdissimo to renomowana firma specjalizująca się w wysokiej jakości stabilizowanych mchach, kwiatach i roślinach. Ich produkty są znane ze swojej trwałości, realistycznego wyglądu i łatwości w utrzymaniu. Dzięki zaawansowanym technikom produkcji i zobowiązaniu do stosowania najlepszych materiałów, mech Verdissimo stał się popularnym wyborem dla projektów wnętrz na całym świecie. Hiszpański mech tej firmy jest bardzo poszukiwany ze względu na swoją wyjątkową jakość, co czyni go najlepszym wyborem zarówno dla przestrzeni mieszkalnych, jak i komercyjnych, które chcą włączyć zieleń do swojego wystroju.

Mech Dekoracyjny: zielone ściany

Zielone Ściany z mchu dekoracyjnego są częścią unikalnego na skalę europejską systemu dekoracji wnętrz.

Głównym elemente zielonych ścian jest stabilizowany mech dekoracyjny używany jako główny element wypełnienia zielonej, wertykalnej ściany.

Najczęściej do zielonych ścian stosuje się najwyższej jakości mech gąbczasty. W połączeniu z tradycyjnym mchem płaskim tworzy idealny efekt żywej, naturalnej kompozycji przestrzennej.

Mech Dekoracyjny: pytania i odpowiedzi

Gdzie można kupić mech dekoracyjny?

Mech derkoracyjny można kupić w sklepie internetowym firmy everlastingflowers.pl

Jeśli masz pytania dotyczące mchu dekoracyjnego, naszych realizacji lub chciałbyś zamówić indywidualny projekt – wypełnij formularz kontaktowy.