image/svg+xml
TVN Discovery

TVN Discovery

Everlasting flowers tworzy dla największych firm na świecie. Ostatni nasz projekt dla TVN Discovery składał się z dwóch etapów. W pierwszym wykonaliśmy trzy zielone ściany z mchu i roślin stabilizowanych połączone z sufitem. Jest to Bar przy głównych holu w budynku głównych biurowca telewizji. Często można naszą prace zobaczyć w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Kolejny etap wychodzi na hol główny jako przedłużenie zieleni która już istnieje. Fantastyczny projekt biura projektowego i finalnie bajeczny efekt . Kioski z kulami z mchu i roślin, obraz w okrągłej ramie o imponującym rozmiarze ponad 2 metry średnicy. Efekt końcowy jest absolutnie fenomenalny, uwielbiamy trudne zadania, kiedy trzeba wytężyć wszystkie szare komórki. A najcześciej pomysł przychodzi o trzeciej, czwartej na dra...

Nowa aktualność

Nowa aktualność
Coraz czesciej SPA

Coraz czesciej SPA

Do tej pory w naszej pracy spotykaliśmy się z projektami wykonywanymi w biurach lub w domach prywatnych. Od kilku miesięcy ten trend się zmienia i naszymi klientami są kliniki SPA. Zazwyczaj pomieszczenia pozbawione dostępu do światła słonecznego ograniczają możliwości dekoracyjne związane z zielenią i tu przychodzimy my. Bo takie miejsca to idealne miejsce do popisu dla nas. To do takich projektów stworzono mchy i rośliny stabilizowane. SPA upiększa i i relaksuje swoich klientów, a zieleń, jego otoczenie jak najbardziej w tym pomaga. Ostatnia realizacja znalazła swoje miejsce w Warszawie w NICE SPA bardzo się nam podoba. Do zobaczenie w kolejnych miejscach.

Kreatywność

Zielone dekoracje z mchu to same w sobie piękne ozdoby. Jednak można je wykorzystać nie tylko jako samodzielne dzieła. W tym przypadku pomysł na połączenie zieleni i dużego TV który zawiśnie na tle tej dużej zielonej ścianie. TV nie wydziela zbyt dużego ciepła dlatego nie będzie negatywnie wpływać na trwałość mchu. Efekt końcowy będzie fantastyczny, nie zawsze mamy czas aby wrócić i zobaczyć efekt końcowy naszej pracy. Ale czasami nasi klienci dzielą się z nami swoją radością i przesyłają nam zdjęcia. 

Kreatywność
Obrazy z mchu stabilizowanego

Obrazy z mchu stabilizowanego

Coraz bardziej popularne w naszym kraju dekoracje z naturalnych materiałów. Do niedawna jedynie chrobotek był dostępny i znany w Polsce. To bardzo słaby materiał, osobiście go bardzo nie lubię. Najczęściej wykonywane zielone dekoracje do tej pory przekraczały kilka metrów kwadratowych. Jednak w obecnej sytuacji pandemii jak również fakt że nasi klienci znajdują się daleko od nas opracowaliśmy dekoracje w ramach. Czyli obrady, wiele prób i błędów za nami, wykonać odpowiednią ramę to nie jest taki łatwe. Co wiecej, potrzebujemy nie tylko koła, kwadraty, trójkąty ale też nieregularne kształty. Dzisiaj możemy wykonać praktycznie każdy projekt, każdy kształt, jedynie ograniczają nas rozmiary. Projekt nie może być zbyt mały i zbyt duży. Chociaż z dużym też sobie poradzimy. Obecnie nasze dekoracj...

Dekoracje kwiatowe FLOWERBOXMINI

Firma Everlasting flowers jest producentem dekoracji z kwiatów i roślin stabilizowanych od 2013 roku. Nasze produkty dostarczamy do sklepów, stacji paliw w całej Polsce, jak również współpracuje z nami wiele kwiaciarni. Przygotowaliśmy fantastyczny produkt typu Gift który jest dostępny 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, stacje paliw pracują w tyrybie całodobowym. Nasze dekoracje pakujemy w Transparentne opakowania o wymiarach 12 cm x 12 cm x 16 cm. Aby oferta była kompletna dołożyliśmy do niej róże z łodygą długą 50-55 cm również znajduje się w transparentnym opakowaniu, typu tuba. Kwiaty i dekoracje są fantastyczną ofertą dla naszych partnerów handlowych, jak również dla klientów Detalicznych. Nasze produkty są w 100% naturalne, jednak mają przedłużony okres ekspozycji, kwiaty średnio zachowują idealny kolor i świeży wygląd przez około 2 lata. Obecnie produkujemy kilka tysięcy dekoracji miesięcznie, możecie je spotkać nie tylko w Polsce ale również w Czechach, Słowacji, Austrii.Pięk...

Dekoracje kwiatowe FLOWERBOXMINI
Projekt DaVita

Projekt DaVita

To dla nas było wyzwanie. Wolnostojąca dwóstronna dekoracja zielona z mchu. Od frontu znajduje się logo DaVita wypełnione mchem gąbczastym. Ścianka jest też godnych rozmiarów, sama część zielona ma 280 cm x 280 cm. Coraz częściej montujemy tegomttpu dekoracje, ogromna moda na ekologię, a dodatkowo kontakt z naturalnymi materiałami. Wiele zielonych dekoracji wymaga różnych czynności, np podlewania, naświetlania światłem słonecznym. Nasze dekoracje tylko cieszą swoim blaskiem natury. dekoracje z mchu zachowują zielony kolor i świeży wyglad 8-10 lat, pontyfikatu czasie nie ma pewności że dekoracja będzie już nieatrakcyjna. Dodatkowo w każdym momencie można ją przebudować, zmienić, to kolejny powód aby zamowic podobne zielone ściany u nas i się nimi cieszyć przez długi czas. 

Ścianki działowe

W dobie wirusa coraz częsciej musimy zachować odpowiednią odległość od drugiego człowieka. Dlatego zakrywamy usta i nos, jednak w pracy, czy w innych mejscach zamknietych gdzie nie możemy zachować w/w zaleceń należy się odgrodzić od sąsiada który znajduje się mniej niż 2,5 metra od nas.  Najpopularniejsze obecnie są przegrody z pleksi ale czy one tylko muszą straszyć, tam gdzie nie jest wymagana transparentość, nie musi być widać co się zbajduje z drugiej strony może być nie tylko bezpiecznie ale i pięknie. Zielone ścianki z mchu nie tylko oddzielają osoby od siebie ale wyciszają i i dają poczucie przebywania bliżej natury. Mech jaki wykożystujdo do naszej pracy jest w 100% naturalny ale nie wymaga żadnych czynnośći konserwujacych, nie trzeba go podlewać nawet. Dodatkowo ścianki są mobilne w łatwy sposób możemy je komfogurować, przestwiać. Wykonamy każdy projekt dla Państwa, od małych przegród do tych o rozmiarach XXL. 

Ścianki działowe
Dekoracje XXL

Dekoracje XXL

Zielone dekoracje z mchu i roślin stabilizowany, najczęściej wykonywane przez nas dekoracje nie przekraczały 4 metry kwadratowe. Tak było w latach 2013-2015, od roku 2016 ta tendencja zaczęła się zmieniać, mamy już na koncie projekty w rozmiarze 100 m2 i to nadal nie zdarza się często. Jednak zielone ściany o powierzchni  10-20 m2 obecnie to bardzo częste Realizacje . Często takie projekty lądują na naszych stołach w pracowni. Wypełniamy te powierzchnie samymi mchami ale też bardzo lubiane są wersje Forest z wykorzystaniem liści, traw i paproci. Wszystkie materiały zielone są całkowicie bezobsługowe, nie trzeba ich podlewać. Montaż jest niezwykle prosty, poza w miarę równą ścianą nie potrzebujemy nic. Montaż dekoracji o powierzchni 10 m2 kwadratowych zajmuje nam u klienta około godziny, sp...

Dekoracje Premium w domu.

Nasze zielone dekoracje z mchu i roślin stabilizowanych wykonujemy nie tylko w pomieszczeniach komercyjnych.coraz częściej naszymi klientami są osoby Prywatne i ich domy i apartamentu. Efekty są genialne, zieleń która nie wymaga żadnych czynności konserwujących, nie trzeba jej podlewać. Duży wybór konfiguracji dekoracji, każda kompozycja to jak nowy wybitny obraz tworzony indywidualnie. Wiele lat doświadczeń pozwala nam pozwolić sobie na ocenę że jesteśmy w czołówce specjalistów w Europoe, a może na świecie. Potrzebujecie wyjątkowego wnętrza, zapraszamy.   Ta zielona ściana została wykonana w prywatnym apartamencie na terenie miasta Łodzi, w eksluzywnych pomieszczeniach pofabrycznych. Łódź posiada duże zasoby takich obiektów które są nadal rewitalizowany. Część z nich jest przeznaczona do użytku komercyjnego inne na cele mieszkalne. W każdym przypadku takie mury dają poczucie obcowania z historią, zapach i zupełnie inny klimat niż w budynkach nowej generacji. 

Dekoracje Premium w domu.
Zielone dekoracje na odległość

Zielone dekoracje na odległość

Od jakiegoś czasu mieliśmy dużo zapytań od klientów którzy mieszkają albo pracują wiele setek kilometrów od nas. Nie zawsze możemy wszędzie dojechać, czasami też jest to nie ekonomiczne. Dlatego powstał pomysł wysyłania dekoracji do naszych klientów. To nasza kolejna dekoracja która trafi 1000 km od nas. Naszą prace można nawet spotkać w siedzibie UEFA w Szwajcarii. Nie ma dla nas granic, jedynie obecnie nie realizujemy zamówień na księżycu, bo trudno wrócić.  dekoracje z mchu i roślin stabilizowanych to co potrafimy robić najlepiej. 

Koła wypełniane mchem

Nasza firma po długim czasie poszukiwania odpowiednich kooperantów rozpoczęła produkcję dekoracji z mchu do do dystrybucji detalicznej. Koła wypełniane mchem, to dekoracje niezwykle eleganckie i ekskluzywne. Obecne trendy które kładą nacisk na naturalne materiały i chęć być bliżej natury, właśnie wyszliśmy na przeciw tym oczekiwaniom. drewniane ramy możemy malować na dowolny kolor, standardowe rozmiary to 90 cm , 60 cm i 40 cm.  mech stabilizowany jest w 100% naturalny i nie wymaga żadnych czynności konserwacyjnych, wody, światła słonecznego. Czas ekspozycji kiedy dekoracja zachowuje idealny kolor i świeży wygląd to około 8-10 lat. Jeśli chcesz mieć w swoim sklepie wyjątkową ofertę zapraszamy do współpracy.

Koła wypełniane mchem
Bar w mchu

Bar w mchu

Dekoracja wykonana dla klubu w Łodzi, COCO to bardzo popularny lokal skupiający wielu miłośników nocnych wypadów do miasta. Właściciele postanowili wprowadzić wyjątkowy element dekoracyjny jakim jest mech ale mech na barze, który pokrywa większość widocznej jego części ro już było wyzwanie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i dzisiaj z białego baru zrobiliśmy zielony, został on obłożony mchem. Wcześniej kilka dni  planowaliśmy jak to wszystko wykonać aby efekt końcowy był spektakularny. Myślę że jest, nie mogę się doczekać aby go zobaczyć jak będzie już posprzątany i stana butelki z alkoholami. Napewno będziemy w najbliższym czasie po otwarciu i wykonamy kilka zdjęć kiedy juz będzie pięknie, kiedy ten lokal będzie żył i bawił swoich klientów. 

Minimalistycznie ?

Trudno mówić o minimalizmie kiedy dekoracja ma ponad 12 metrów kwadratowych, jedna forma mchu płaskiego może skłaniać do takiej oceny. Zielona ściana na finale wyglądała bajecznie. Wszystkie dodatki jakie wcześniej znajdowały się w domu nabrały innego wymiaru. Nawet pomarańczowe liście na żyrandolu teraz pięknie komponowały się na tle zieleni. Aluminiowe wykończenia brzegów zielonej dekoracji niewidoczne  z przodu jednak z boku ekskluzywnie zamykały całość. Mech stabilizowany to ogromne możliwości w kreowaniu naszego otoczenia. To nie tylko domy, mieszkania ale również miejsca pracy, biura, hotele, w najbliższym czasie będziemy pracować w jednej z luksusowych marek samochodowych. Oby jak najwiecej takich projektów , to sla nas duma i wielka radość.

Minimalistycznie ?
Sufit w mchu i roślinach stabilizowanych

Sufit w mchu i roślinach stabilizowanych

Do tej pory tylko raz wykonywaliśmy dekoracje na suficie z mchu i roślin stabilizowanych. Projekt z Gdańska był specyficzny, ogromna wnęka w suficie o kształcie koła dodatkowo bardzo głęboka. Trzeba było dużo pracy i materiału żeby ją wypełnić i aby otrzymać efekt samoistnego zarastania tej przestrzeni. W tym przypadku mamy powierzchnie zwieszone nad stołami i to stosunkowo nie wysoko. Osoby siedzące pod nią mają praktycznie bezpośredni kontakt z zielenią. Tłem jak w każdym naszym projekcie jest mech płaski, robimy tak aby z każdego miejsca widz, gość restauracji miał obraz zieleni, aby dekoracja była doskonała. Rośliny stabilizowane są starannie dobierane do co do miejsca w którym są umieszczane. Dekoracja musi być równie atrakcyjna z każdego miejsca. Zielna dekoracja na suficie znajduje ...

Zielone Kontynenty

Zielone Kontynenty wykonane z mchów stabilizowanych, wykorzystaliśmy mech gąbczasty i mech płaski. Imponujące wymiary dekoracji 5m x 3m wymagały od nas wiele pracy i odwagi. Zastosowaliśmy przy tym projekcie kilka innowacyjnych pomysłów, jednym z nich było wykorzystanie wykrojników jako szablony. Jak wykonać z mchu tak piękne zielone kontynenty, szablony które dzisiaj znajdują się pod mchem. To nas uratowało, pierwotnie były inne pomysły jak przenieść tak duże kształty na ścianę. Ten okazał się najlepszy, to projekt z którego jesteśmy dumni, fajnie że inwestorzy pozwalają nam tworzyć tak piękne zielone ściany. Całość została obramowana białą ramą o szerokości 7 cm, niby taki margines tylko, a jednak elegancka oprawa całości. Dekoracja nie wymaga żadnych czynności konserwujących, nie trzeba jej podlewać. Pozostaje się nią tylko cieszyć, jaki też to prestiż dla właściciela. W niewielu miejscach można spotkać tego typu promocje formy i marki.

Zielone Kontynenty
Zielona ściana jak marzenie.

Zielona ściana jak marzenie.

Ostatnio mamy szczęście do wyjątkowych wnętrz i fajnych projektów. Ta zielona ściana nie była duża ale dzięki proporcją sprawia wrażenie jakby jej było dużo więcej. Oświetlenie które został zamontowane na suficie idealnie współgra z całością. Cienie i załamania światła tworzą bajeczne obrazy. Z wielką zazdrością patrzeliśmy na to dzieło które zostanie zaraz u nowego właściciela. Są takie projekty z którymi żal się rozstać bo są zwyczajnie wyjątkowe i cudowne. Do tworzenie tej ściany użyliśmy mchów i tylko cztery gatunki dodatków zielonych, dominującą część zajmuje paproć która zawsze ma ogromne walory dekoracyjne. Potem moje ulubione trawy trafiły jako dopełnienie całości.Tym razem też stalowa rama, obramowanie lustra i konstrukcja pod półki zostały przygotowane również z naszym udziałem. ...

Zaczarowane drzwi

Zaczarowany las na ścianie, przepiękna kompozycja zielona z mchu i roślin stabilizowanych. To nasz najpiękniejszy projekt do tej pory. Wielką trudnością było zagęszczenie zieleni na metr kwadratowy, w tym przypadku musieliśmy umieścić około 34 bukiety na jednym metrze kwadratowym co właśnie dało nie niezwykły efekt. Centralnie umieszczone ponad stuletnie drzwi sprawiają wrażenie wejścia do innego świata. Siedzieliśmy po zakończeniu prac i wszyscy ale to wszyscy jak zahipnotyzowani patrzeliśmy długie minuty. Aby rozpocząć prace cała powierzchnia została pokryta gąbką florystyczną, a następnie meczem stabilizowanych. Dopiero po zamontowaniu nie przygotowanych paneli rozpoczęliśmy prace związane z montażem zieleni. Na zielonej ścianie mamy hederę, paprocie i trawy. Było trudno ale jest pięknie, genialna realizacja. Pani inwestor nie ograniczała mas w żadnym stopniu mogliśmy rozwinąć skrzydła.Naturalna zielona ściana z mchu i roślin stabilizowanych, bez konieczności podlewania i wykonywani...

Zaczarowane drzwi
Mobilne zielone ściany

Mobilne zielone ściany

Mobilne zielone ściany z mchu stabilizowanego, długo oczekiwany projekt stał się faktem. Prototyp powstawał długi czas, najpierws opracowaniem  przygotowanie odpowiednich ram. Następnie dostosowanie wielkości, ścianki mają być mobilne jednak nie mogą one stracić na atrakcyjności. Kiedy udało nam się wszystko poskładać brakowało nam tylko dobrego oświetlenia które będzie idealnie się komponowało z całością. Kiedy stanęła gotowa nie mogliśmy się nacieszyć, może wprowadzi u jeszcze kilka drobnych poprawek które wyjdą pewnie jeszcze w najbliższym czasie. Jednak dzisiaj możemy głośno, oficjalnie powiedzieć – Mamy mobilne zielone ściany.

Robi się zielono i u nas.

Zmieniliśmy już wiele miejsc w Polsce, robi się zielono przy naszym udziale. Nasza praca robi się coraz bardziej fascynująca, zielone ściany to hit dekoracyjny. Przez nawał pracy trochę zapomnieliśmy o nas i naszym miejscu pracy. Nadrabiamy to, korytarz dostał na początek zielony obraz z mchu stabilizowanego, przygotowane są kolejne piękne zielone kompozycje. Przez ostatnie miesiące wiele się nauczyliśmy, powstało kilka naprawdę cudownych projektów. Jakie jeszcze nas czekają? Niebawem się zwą i podzielimy, szykuje się niesamowity projekt w Krakowie, już się nie możemy doczekać. To będzie ogromne wyzwanie, nie będzie duży ale bardzo, bardzo pracochłonny i wymagający pod względem kreatywności. 

Robi się zielono i u nas.
Niesamowita realizacja koło na suficie

Niesamowita realizacja koło na suficie

historyczna realizacja, projekt zielonej ściany na suficie i nie byłoby w tym nic szokującego. koło jednak miało ponad 2,5 średnicy i głębokie na kolejny metr. Wszechobecny karton gips utrudniał nam jak tylko mógł, do powierzchni sufitu gdzie montowaliśmy zieleń i panele mchu dobrze ponad 4 mery od podłogi.Życzeniem inwestora była zieleń która miała wyglądać jakby przebiła sufit i zaczęła sobie rosnąc bez żadnej kontroli. dlatego wkoło amarantusy zwisające, na wewnętrznej części koła spływająca roślinność. pod całości zostaną zamontowane przepiękne lampiony. Hotel Sadova w Gdańsku piękna decyzja, dekoracja jest cudowna. Takie projekty zielonych ścian robimy z wypiekami na polikach, nie ważne że po wszystkim byliśmy koszmarnie zmęczeni ale warto, naprawdę warto. Mamy wielką nadzieję że to n...

Mech i stal

Kolejny wymiar jaki przekraczamy. Łączyliśmy już wiele różnych materiałów, drewno, korek, cegły i nasza zieleń. Jednak nigdy nie udało nam się rozpocząć przygodę z metaloplastyką. Donice, ramy, profile i wycinanki jak w papierze. Teraz mamy dostęp do krainy stali. Pierwsze próby, zabawy i projekty jakie powstają w naszej pracowni. Będziemy oczywiście dzielić się z Wami naszą radością tworzenia. Uwielbiamy nowe wyzwania, zielone ściany w stalowych ramach, to wszystko staje się niesamowite. Na początek powstanie stalowa ram do półokręgu, cała powierzchnia będzie pokryta mchem , na jego powierzchni pojawi się mapa wycięta w stalowej płycie. Czy nie brzmi fascynująco? Promień będzie miał ponad 2 metry, tył koła podświetlony diodami LED i nie samo mapa. Powierzchnia półkola podświetlona ma być niebieskim światłem które ma imitować zimny kolor wody. Bierzemy się do pracy, szybciutko.

Mech i stal
Stalowe donice i zielone dekoracje

Stalowe donice i zielone dekoracje

Nie tylko zielone ściany, nasza oferta jest niezwykle szeroka. Duże zielone dekoracje na ścianie uzupełnione pięknymi dekoracjami w donicach. Wszystkie nasze dekoracje są wykonane z roślin stabilizowanych. Aby jeszcze bardziej spersonalizować nasze projekty, donice stalowe jakie mamy w ofercie są wykonywane ręcznie i specjalnie do każdego projektu. Możemy je zrobić w każdym wymiarze i praktycznie w każdym kształcie. Kolor to nieproblematyczna dla nas, w donicach umieszczamy również indywidualnie tworzone kompozycje, nasi klienci maja pewność wyjątkowości tego co im oferujemy. Tworzymy dekoracje premium i tego nie ukrywamy, oczywiście nie każdy je może mieć dlatego są one jeszcze bardziej wyjątkowe.Jesteśmy na Polskim rynku od 2013 roku, każdego dnia uczymy się czegoś nowego poszerzamy nasz...

Duże formaty

Do naszej stałej oferty wchodzą duże formaty obrazów w ramach. Nawiązaliśmy stałą  współpracę z firmą zajmującą się usługami stolarskimi. To kolejne ramy od tego wykonawcy i jesteśmy s nich bardzo zadowoleni. Białe sosnowe ramy o szerokości 7 centymetrów, wypełnione zielonym materiałem. Mchy idealnie zostały wkomponowane w mocne grube ramy, tworzą fantastyczną dekorację. Łączna długość wszystkich czterech obrazów to prawie 6 metrów. niedługo też pochwalimy się kolejną nowości. wchodzimy w świat metali. Metal idealnie komponuje się z naszymi zielonymi materiałami. Będą też cudowne stalowe donice, kompozycje z drewna, mchu i metalu wszystko połączone w cudownych kompozycjach. Obserwujcie nas bo warto, wchodzimy w czwarty wymiar ekskluzywnych dekoracji. 

Duże formaty
Nowe ekspozytory do sieci sprzedaży detalicznej.

Nowe ekspozytory do sieci sprzedaży detalicznej.

Na nowy sezon szykujemy nowe ekspozytory do sieci sprzedaży detalicznej, nasze dekoracje i róże można spotkać na stacjach paliw i w wybranych kwiaciarniach w całej Polsce. Nowa grafika i materiały specjalnie od podstaw testujemy funkcjonalność nowej bryły i poszczególnych elementów. Chcemy aby nasze produkty były jak najbardziej efektownie wyeksponowane. Kwiaty stabilizowane to nadal nowość na Polskim rynku mimo upływających lat ilośc świadomych klientów jest bardzo mała. Ciagle się spotykamy z opiniami że osoby myślą że nasze kwiaty to sztuczne i tak je odbierają w punktach sprzedaży detalicznej. Teraz jęczę bardziej będziemy chciało je pokazać, dlatego idzie nowe.Wlasnie wybraliśmy dostawce naszych ekspozytorów, ruszamy z pracami pełną parą. To jeszcze prototyp, będzie przez chwile uleps...

Nawiększy obraz jaki robiliśmy.

Największy  zielony obraz jaki wykonaliśmy do tej pory obramowany. Imponujące wymiary 320 cm x 120 cm i piękna drewniana rama, całość wazy około 40 km. Wypełnieniem dla całej powierzchni jest mech płaski stabilizowany. Dzięki procesowi stabilizacji obraz nie wymaga żadnej konserwacji, co ciekawe ta imponująca realizacje będzie tłem dla tv LCD. Coraz bardziej fascynujące zamówienia trafiają są nas, z wielka przyjemnością przystępujemy do kolejnych projektów. Jeszcze przed nami bardzo ładna realizacja dla lodziarni przy ul. Piotrkowskiej, a potem dla jednego z największych przetwórców ryb w Polsce będziemy dekorować nowe biuro wow ale emocji będzie.

Nawiększy obraz jaki robiliśmy.
Zielona ściana XXL

Zielona ściana XXL

Przepiękna zielona ściana w dużym rozmiarze, to efektowny obraz ponad 10 m2, wysoki na 4 m. Wykonany z mchu płaskiego leśnego, gąbczastego i wielu pięknych paproci. Obraz ma przypominać zbocze góry, spływająca zieleń, w wielu płaszczyznach i poziomach. Przebywanie w jej otoczeniu hipnotyzuje, można sędzie. Godzinami i wpatrywać się w maturalna zieleń. Na początku naszej pracy w Polsce najcześciej wykonywaliśmy obrazy, teraz nasi klienci mawiają takie piękne wielkie zielone ściany. Materiały zielone stabilizowane pozwalają cieszyć się natura przez wile lat bez konieczności konserwacji, podlewania czy doświetlania. Okresowe czyszczenie  to jedyna forma dbania o te dekoracje. Dekoracje Premium nic dodać nic ująć. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie. Tą piękną dekoracje można zobaczyć w...

Zielona ściana typu Forest

Piękna realizacja z mchu i roślin stabilizowanych typu Forest. Do dekoracji użyto mech stabilizowany, liście, trawy i paprocie które niezwykle efektownie się prezentują. Biało czarne wnętrze idealnie komponuje się z zielenią.  Inwestor zażyczył sobie żeby panel jak najbardziej przypomniał runo leśne, kawałek lasu na ścianie w biurze, wydaje nam się że udało się w pełni zrealizować zadanie. Podświetlenie LED pięknie uwydatnia kompozycje które znajdują się na powierzchni mchu. Zielone ściany piękne dekoracje i matura w pomieszczeniach.

Zielona ściana typu Forest
Everlasting flowers i zielone ściany.

Everlasting flowers i zielone ściany.

Everlasting flowers jako pierwsza w Polsce rozpoczęła tworzenie zielonych ścian z roślin stabilizowanych kolejne zielone ściany z mchu zdobią kolejne domy, biura, hotele, restauracje. Jesteśmy wyłącznym importerem marki Verdissimo w Polsce.Mech na ścianie – zielona ściana w domu.Tym razem jednorodzinny dom pod Warszawą, piękna zielona ściana z mchu wczesci relaksu. Widok z okien na ogród i las, czesc telewizyjna i kominek. Taka atmosfera znajduje się wkoło naszej najnowszej realizacji. Mech – Polemoss jest najdroższą opcją w naszej ofercie mchów, jednak efekt jest niesamowity. Obraz 3D jaki tworzą kępy mchu to niepowtarzalny efekt, 100% naturalny materiał, ekologiczny i bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Zieleń w domu bez konieczności konserwacji dostępna przez cały rok. Nasze ręcznie wykony...

Kwiaty stabilizowane

Kwiaty stabilizowane i EcoDekoracje Mini Flower Box, tego typu dekoracje powstały w skutek zapotrzebowania naszych klientów na wyjątkowy nieduży prezent, dodatek. Pierwszymi naszymi odbiorcami byli klienci indywidualni, detaliczni. Obecnie najwięcej ich sprzedajemy dla dużych korporacji, również farmaceutycznych. W dobie kiedy znudziły się już długopisy, kalendarze i jednocześnie staramy się dbać o przyrodę  szukamy naturalnych propozycji na gif. EcoDekoracje to nasz propozycja, naturalne kwiaty o przedłużonej trwałości, nawet do 2 lat, a jednak są w 100% naturalne. Opakowane specjalnie przez nas zaprojektowane, mogą być one w dowolny sposób graficznie modyfikowane. Nie ma problemu żeby stworzyć i nanieść indywidualny projekt graficzny. Spersonalizowany prezent który nie szpeci ale z przyjemnością zostanie postawiony w każdym gabinecie czy domu, pozwoli również przypomnieć nienachalnie od kogo został otrzymany. Reklama która nie szpeci, staje się wizytówką i przedmiotem, dekoracja pożą...

Kwiaty stabilizowane
Ekspozytory

Ekspozytory

Ekspozytory Ekspozytory, oferta dla przedsiębiorców którzy chcą sprzedawać nasze produkty. Opracowane tak aby wyeksponować jak najlepiej nasze produkty jednocześnie zajmując jak najmniej powierzchni. W ofercie mamy przepiękne róże stabilizowane o długości 50-55 cm pakowane w transparentne ozdobne tuby. Dekoracje są wykonywane ręcznie w naszych pracowniach, specjalnie dla nas są produkowane ceramiczne osłonki. Pudełka to wiele prób i błędów, jak zapakować dekoracje kwiatowe aby wyglądały ślicznie i stanowiły atrakcyjny prezent. Dlatego zbierając te wszystkie doświadczenia powstały Mini Flower Boxy dostępne na stacjach paliw w całej Polsce. Prezenty dostępne 24 h siedem dni w tygodniu. Wyjątkowe prezenty na każdą okazje. Dlatego zapraszamy wszystkich tych którzy chcą rozpocząć przygodę w biz...

Zielone ściany w Hotelu Hilton

Hotel Hilton – zielona ściana Zielona ściana z mchu stabilizowanego zawitała do sieci hoteli Hilton, pierwsza z nich prezentujemy w nowo otwartym hoteli 2016 rok. Sxiany z mchu pojawiły się w recepcji i części restauracyjnej, barowej. Do wykonania dekoracji użyto mchu i roślin stabilizowanych, materiał ten jest bardzo wygodny i ekonomiczny dla hoteli, nie wymaga żadnej konserwacji, jedno montazjest prosty i szybki. Ponieważ panele sa przygotowywane poza hotelem, w elementach trafiają na docelowe miejsce instalacji a łączenia sa maskowane przez techników. Taka ściana zielona zachowuje swój idealny kolor i świeży wygląd nawet przy całkowitym braku światła. Warunki ajkientrzena spełnić aby okres jej ekspozycji przekraczał 8-10 lat to wilgotność ok 45-70% i temperatury w prEdziale 3-24 stopnie Celsjusza. Zalecane jest okresowe odkurzanie jeśli tego wymaga taka zielona ściana, takie czynności wykonuje sie co 12-18 miesięcy. Servis jest uzależniony o Pd poziomu kurzenia się pomieszczenia ...

Zielone ściany w Hotelu Hilton
Zielona ściana z Chrobotka

Zielona ściana z Chrobotka

Kolejna piękna realizacja, chrobotek stabilizowany. Klinika okulistyczna w Głogowie otwarcie się odbyło w ostatnia sobote i już przybyła kolejna piękna dekoracja w postaci zielonej ścianie. W budynku znajduje sie wiele dodatków zielonych, dlatego nasza zieleń idealni się komponuje. Chrobotek stabilizowany jest jednym z wielu naszych materiałów jakie wykorzystujemy w naszej pracy. Wyzwanie było trudne, miejsce gdzie znalazła się nasza ściana to serce klińiki. Recepcja w której jest gwarno, dziennie przechodzą ta, dziesiątki pacjentów. Dlatego nasza praca musiała być perfekcyjna. Wiele osób nie mogło uwierzuć że materiał który został użyty jest naturalny. Kilka Pań poprosiło nas o sperezenrowanie chociaż próbek mchu.Ta ściana jest piękna i idealnie pasuje w tym miejscu. To jest sztuka zachow...

Kwiaty stabilizowane - dekoracje

Dekoracje z kwiatów stabilizowanych, niezwykle bogata oferta dla florystów. Wiele gatunków kwiatów i dodatków zielonych. Trwałe i kolorowe materiały dekoracyjne dają ogromne możliwości w tworzeniu fantastycznych kompozycji kwiatowych. Jest ro również bardzo interesująca propozycja dla kwiaciarni. Możecie wykonywać to wszystko samo albo zamówić gotowe dekoracje u nas. Każda opcja jest możliwa. Mini Flower Box albo efektowne XXL składające się z ponad 20 kwiatów. Piękne wzornictwo w ceramice i indywidualne wzory stworzone tylko dla nas. Brzmi bardzo interesująco, koniec z stratami jak ro jest przy tradycyjnych kwiatach, nadal to sa kwiaty i rośliny w 100% naturalne i ekologiczne.

Kwiaty stabilizowane - dekoracje
Nie tylko Zielona ściana

Nie tylko Zielona ściana

 Myśleliście że tylko zielone ściany? Nie, możliwości dekoracyjne kwiatów, roślin, mchów stabilizowanych są nieograniczone. Dzięki temu że nie wymagają żadnej konserwacji, wody, światła można je wykorzystywać w niezwykle wielu projektach. Mech stabilizowany nie paruje dlatego bez problemu można go instalować pod szybą. Podświetlony robi wrażenie nieprawdopodobny, efekt jest fantastyczny. Mech schowany pod szybą nie jest narażony na czynniki otoczenia. Dlatego w takiej instalacji okres przez który będzie taki piękny wydłuży się dodatkowo. Dlatego szybciej się znudzi niż ulegnie zniszczeniu, wyschnięciu.Materiały stabilizowane – roślinne sa w 100% naturalne i ekologiczne.

Wieczne kwiaty

Wieczne kwiaty, coraz bardziej lubieżne. Kolejne stacje paliw dołączają do naszej rodziny. Ty razem Kalisz, bajeczne kolory i cudowne dekoracje dostępne przez cała dobę. Nie masz pomysłu na prezent wyjątkowy już masz. Zapomniałeś jest miejsce gdzie uratujesz sytuacje. Naturalne kwiaty stabilizowane, róże w 20 kolorach. Prawdziwe naturalne i ekologiczne prezenty. Wymyśliliśmy je dla was.Róże stabilizowane to piękne kwiaty które zostały stworzone żeby czas przebijał wolniej. To taki projekt który pozwala zatrzymać czas. Idealny pomysł na prezent, na każdą okazję.szukajcie nas na stacjach paliw, w dobrych kwiaciarniach.........

Wieczne kwiaty
Mini Flower Box nowa odsłona.

Mini Flower Box nowa odsłona.

Kolejna odsłona Mini Flower box, jeszcze piękniejsze. Od przyszłego miesiąca wprowadzamy dekoracje z pięknymi wstążkami dekoracyjnymi. Świątecznie zaprezentujemy się jeszcze w tym roku ale największe niespodzianki szykujemy dla naszych klientów na Walentynki 2018. Będzie bardziej kolorowo i ekskluzywnie. Staramy się coraz bardziej wzbogacać nasza ofertę, aby nasze dekoracje były poszukiwanym prezentem na każda okazje. Everlasting Flowers tworzy Nowy wymiar dekoracji w Polsce.

Łódź promuje innowacje

Długowieczność, którą można kupić oferują to, za co wielu oddałoby majątek– długowieczność. sprzedawane przeznich kwiaty i rośliny cieszą swym pięknem nawet przez kilka lat. nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych ani podlewania. d.J.w. everlasting flowers to wyłączny dystrybutor roślin stabilizowanych w Polsce....... CZYTAJ WIĘCEJ 

Łódź promuje innowacje
Logo z mchu

Logo z mchu

 Zielona ściana, to rozmiar XXL piękne dekoracje. Zrobiliśmy krok dalej, logo z mchu ekskluzywna prezentacja firmy. Niezwykle efektowne formy promocji, nie tylko są piękne ale świadczą o ekologicznym, naturalnym sposobie podchodzenia przedsiębiorstwa do środowiska. Wyraźna informacja że jesteśmy eko, dodatkowo jest to oryginalna reklama. Logotypy zielone pięknie prezentują się na ścianach. Do wykonania tak efektownego logo wykorzystujemy innowacyjne materiały z roślin stabilizowanych. Mech to idealny materiał do tych celów. Wykonanie takiego projektu jest bardzo pracochłonne, jednak efekty końcowe sa warte tego wysiłku. Logo z mchu nowość w Polsce, coraz więcej firm posiada już tak elegancka formę promocji.

Obraz i mchy

 Fantastyczny projekt, stalowa rama wypełniona mchem, chrobotkiem i liśćmi hedery. Wielokąty i piękne formy geograficzne, naturalny materiał dekoracyjny. Obraz ma wysokość około 2 metry. Lakierowana czarna rama dodaje elegancji i statusu Premium, ze smutkiem będzie u ja żegnać w przyszłym tygodniu, opuszcza nas i jedzie do swojej właścicielki. Mamy wielka nadzieje ze będzie się jej równie podobał jak nam. Prawdopodobnie niedługo wykonamy podobny projekt tylko w drewnianej ramie. Mech stabilizowany pozwala zachować taki piękny wygląd prze okres około 8-10 lat, to niezwykle satysfakcjonujący okres. Nasze materiały sa w 100% naturalne i ekologiczne.

Obraz i mchy
Róże kdwukolorowe - preserved roses

Róże kdwukolorowe - preserved roses

Długo oczekiwane róże dwukolorowe, wreszcie są u nas. Przepiękne wielokolorowe róże, zaczynamy od biało – różowych. Natychmiast przystąpiliśmy do tworzenia nowych wzorów, wiele emocji mamy z tymi projektami. Kwiaty stabilizowane nowe otwarcie, wieczna róża jak ja się potocznie nazywa do tej pory była dostępna tylko w jednym kolorze, 2 lata to okres kiedy zachowuje idealny kolor i świeży wygląd, bez wody i dodatkowych konserwacji. Jak pięknie będą wyglądały mini Flower Box jak również standardowe duże pudełka. Oczekujemy również na nowe pudełka, może i tu osiągniemy sukces. Odpowiedniego producenta niezwykle trudno odnaleźć w gąszczu tandety.  

Mobilne zielone ściany.

Mobilne zielone ściany, nie tylko stacjonarnie. Możesz sobie zapeklować zielone dekoracje, my je wykonamy. Możesz je dowolnie aranżować, przewozić w dowolne miejsce. Fantastyczne rozwiazanie dla restauracji, sal konferencyjnych, wystawowych, hoteli. Dla wszystkich tych którzy chcą mieć indywidualną, eksluzywną dekoracje. Jednocześnie zachowują ekologiczny charakter, takie są zielone ściany z mchu i roślin stabilizowanych. Nasze materiały sa w 100% naturalne, nie wymagają dodatkowych konserwacji, podlewania czy doświetlania. Średni okres przez który materiały zachowują idealny kolor i świeży wygląd to około 8-10 lat. Zielona ściana to wyjątkowo estetyczna dekoracja, to nowy styl który jest poszukiwany prze coraz większa grupę klientów. Do domu, biura wszędzie tam gdzie zapragniemy trochę więcej natury niż w doniczkach.Zapraszamy do współpracy i tworzenia lepszej zielonej przyszłości.

Mobilne zielone ściany.
Mini Flower Box - kwiaty w pudełku

Mini Flower Box - kwiaty w pudełku

Mini flowers Box – najmniejsza z naszych dekoracji, obecnie produkujemy i h kilka tysięcy miesięcznie. Jest ona niezwykle popularna wsród naszych klientów. Pięknie skomponowana, kwiaty stabilizowane, do tego zielone dodatki. Naturalne dekoracje w formie prezentu na każdą okazje. Wymyśliliśmy je ponad 5 lat temu, przechodziła kolejne metamorfozy. Pracowaliśmy nad pozyskaniem odpowiedniej ceramiki, potem wielkim problemem były opakowania. Dzisiaj ostatnim elementem jest piękna kokard. Dzięki niej nasze dekoracje są efektowne i ekskluzywne. Można je obecnie najcześciej spotkać na stacjach paliw całej Polski. Zachowują taki piękny wygląd około 2 lata. Nie trzeba ich podlewać i nie wymagają miejsca gdzie będzie dostęp do światła słonecznego. To sa dekoracje na każde miejsce.

Obrazy z mchu i roślin stabilizowanych

Obrazy z mchu stabilizowanego to kolejne dekoracje Premium z naszej oferty. Są to dekoracje alternatywne do zielonych ścian które najcześciej są w rozmiarze XL. Obrazy mogą występować indywidualnie albo tworzyć większe powierzchnie dekoracyjne, łatwe w transporcie i w komponowaniu. W każdej chwili możemy dołożyć kolejne albo inaczej je skonfigurować, rozdzielić, i naszej rozmieścić. Bardzo atrakcyjne dekoracje które możemy podzielić inwestycyjnie, nie ma konieczności zaangażowania dużych środków finansowych w jednej chwili.zielona ściana jest piękna dekoracja jedna jest on bardzo kosztowna. Nasza wieloletnia praca nad promowaniem ekologicznych dekoracji przyniosła ogromny sukces, obecnie widzimy niezwykle intensywny przyrost zainteresowaniem tego typu dekoracjami. Można powiedzieć że jest bum na zielone. Mchy, trawy, liście, paprocie stabilizowane kto by nie chciał mieć naturę na wyciągnięcie dłoni. Naturalne w 100% materiały Everlasting flowers gwarantują satysfakcję i prestiż.

Obrazy z mchu i roślin stabilizowanych
Flower Box Premium

Flower Box Premium

Dekoracja Flower Box Premium wykonywane w naszej pracowni to piękne prezenty na każda okazję. Ta została wykona z róż rozmiar Premium, piękne różowe róże niezwykle efektownie wyglądają w białym pudełku. Kwiaty są naturalne, są one poddane specjalnemu procesowi stabilizacji. Pozwala on zachować idealny kolor i świeży wygląd na około 2 lata. Proces ten jest bezpieczny na ludzi i zwierząt, preparatu użyte do tego procesu sa ekologiczne. Róże nie wymagają żadnych dodatkowych czynności konserwujących. Nie trzeba ich podlewać. Flower Box Premium to duża okazała kompozycja kwiatowa, składa się z 12 główek. Jeśli chcesz możecie taki prezent to kliknij tutaj.

Obrazy z mchu stabilizowanego

Mech stabilizowany (preserved moss) idealny materiał dekoracyjny. Już kilka lat zajmujemy się tworzeniem obrazów z mchu i roślin stabilizowanych. Zielone ściany to dekoracje wielkiego formatu, nie zawsze jest miejsce na taka dekoracje i jest ona kosztowna. Dlatego też postanowiliśmy tworzyć mniejsze formaty, obrazy to taka esencja, pigułka piękna zielonych ścian. Indywidualne projekty, w każdym przypadku możemy indywidualnie zaprojektować ramy. Obraz to tez idealny prezent który możemy wręczyć w każdej sytuacji. Obrazy tak samo jak zielone ściany nie wymagają żadnej konserwacji, podlewania i sa w 100% naturalne

Obrazy z mchu stabilizowanego