Czym jest proces stabilizacji

Firma Everlasting Flowers ma przyjemność przedstawić Państwu kwiaty i rośliny, dla których czas przestał się odmierzać.

Unikatowy proces stabilizacji roślin pozwala im na wiele lat niezmiennie zachwycać swoją urodą w pełnym rozkwicie.

Stabilizacja jest innowacyjnym procesem, któremu są poddawane wyłącznie najpiękniejsze i okazałe kwiaty oraz rośliny. Całkowite bezpieczeństwo technologii gwarantuje dbałość o środowisko na wielu płaszczyznach, począwszy od produkcji samych kwiatów po ich pielęgnację i dekoracje. Podczas stabilizacji naturalne soki roślin są zastępowane przez unikatowy roztwór stabilizacyjny, który jest swego rodzaju balsamem zatrzymującym dalszy bieg naturalnie występujących zdarzeń. Innymi słowy rośliny nie tracą swojej świeżości przez wiele miesięcy, a dodatkowo nie wymagają żadnej dodatkowej pielęgnacji np. podlewania, przycinania, przesadzania.

Nasze kwiaty i zielone dodatki stabilizowane są perłą w świecie roślin, która olśniewa swoim blaskiem, zachwyca głębokimi barwami i zaskakuje niezmienną jędrnością oraz elastycznością. Ten prestiżowy projekt pozwala cieszyć się urokiem kwiatów nawet osobom cierpiącym na alergie. Nasze rośliny są odporne na działanie pleśni, grzybów, a nawet nie przyjmują pyłków kurzu.

Ekskluzywne i luksusowe kwiaty, rośliny i drzewa stabilizowane, które podbiły kraje Europy Zachodniej śmiało wkroczyły na nasz rodzimy rynek. Z dumą prezentujemy ich niepowtarzalność i najwyższą jakość, zapraszając do współpracy świat biznesu oraz klientów indywidualnych.