Mech Stabilizowany, Rośliny Stabilizowane oraz Zielone Ściany

PROJEKTY – REALIZACJE – SPRZEDAŻ KRAKÓW

+48 42 236 29 02

Działamy na terenie miasta Krakowa oraz całego województwa małopolskiego

Dekroacyjny mech stabilizowany – Kraków i okolice

Wszystkim klientom poszukującym mchu stabilizowanego na terenie Krakowa oraz małopolski oferujemy w sprzedaży mech stabilizowany firmy Verdissimo – światowego lidera na rynku roślin stabilizowanych.
 
Dekoracyjny mech stabilizowany to w 100% naturalne rośliny, które poddane zostały skompliowanemu procesowi stabilizacji, aby zachować swoje naturalne piękno i świeżość bez potrzeby dostarczania im wody lub światła.
 
Trwałość mchu oraz wszyskich naszych roślin stabilizowanych przy minimalnych zabiegach pielęgnacyjnych to około siedmiu lat!

Zadbaj o to aby Twój dom oraz miejsce pracy wyglądały naturalnie i zdrowo.

Badania wykazują, że posiadanie większej ilości roślin we wnętrzach bezpośrednio koreluje z poprawą nastroju, wydajnością oraz koncentracją.
Ma to znaczący wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Sztuczne zielone egzotyczne palmy

NIE ZNAMY OGRANICZEŃ

Zaprojektujemy dla Ciebie naturalnie piękne zielone ściany, dekoracje nie tylko ze stabilizownego mchu, kwiatów, liści, paprioci ale również z egzotycznych palm.

Posiadamy szeroką gamę opcji i kolorów roślin stabilzowanych, idealnych do tworzenia logo, oznakowań oraz obrazów na Twojej zielonej ścianie.

ZALEŻY NA NA DOBREJ WSPÓŁPRACY

Chcemy poznać Twoje oczekiwania i marzenia. Dzięki temu możemy pracować w miłej atmosferze, ponieważ wspólnie będziemy tworzyć unikalne i niepowtarzalne dzieło sztuki.

Świadczymy usługi dla projektów zielonych ścian znajdującyh się w mieszkaniach idywidualnych oraz w budynkach firm komercyjnych.

PROCES WSPÓŁPRACY – KRAKÓW

Klient określa wielkość i miejsce planowanej inwestycji na terenie Krakowa
Jeśli klient nie posiada sprecyzowanego wyglądu dekoracji, na podstawie wywiadu (rozmowa telefoniczna lub kontakt mailowy ustalamy wsplnie główne elementy projektu)
Ważną informacją dla nas jest czy projekt ma powstać tylko z mchów stabilizowanych, czy również ma zawierać elementy z roślin stabilizowanych (tzw dekoracje forest)
Bardzo dużym wparciem dla klienta są zdjęcia z naszych realizacji których mamy setki.
Wstępna wycena zawiera koszt wykonania paneli potrzymujących konstrukcje, montaż oraz transport.
Po akceptacji kosztorysu wystawiamy dokumenty zaliczkowe na podstawie których klient dokonuje wpłaty zaliczki (standardowo jest to 60% wartości projektu)
Średni termin realizacji projektów zielonych ścian, dekoracji z mchów stabilizowanych
na terenie Krakowa to trzy tygodnie.

ROŚLINY STABILIZOWANE – KRAKÓW

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Krakowa oraz całego województwa małopolskiego.  W samym jednak Krakowie stworzyliśmy najwięcej projektów z roślin stabilizowanych i mchu stabilizowanego.

Działamy na polskim rynku od ponad 11 lat, specjalizujemy się w tworzeniu zielonych dekoracji z mchów roślin stabilizowanych. Wykonane przez nas zielone ściany można spotkać w restauracjach, biurach, hotelach oraz prywatnych domach. Ponieważ w Krakwoe znajdują się siedziby największych firm światowych, to właśnie dla nich najczęściej tworzymy unikalne dekoracje z roślin stabilizowanych