DAMIAN WOLSKI

Wiedza i doświadczenie

Firma Everlasting Flowers ma przyjemność przedstawić Państwu kwiaty i rośliny, dla których czas przestał się odmierzać. Unikatowy proces stabilizacji roślin pozwala im na wiele lat niezmiennie zachwycać swoją urodą w pełnym rozkwicie.

Everlasting Flowers, nasza filozofia tworzenia opiera się na podejściu biophilic designu, które ma na celu włączenie elementów naturalnych do przestrzeni, w których żyjemy i pracujemy. Zgodnie z tą koncepcją, ludzie czują się najlepiej i są bardziej zadowoleni, kiedy są w otoczeniu natury lub elementów, które nawiązują do natury.

Jednym z najnowszych trendów w biophilic designie są mchy i rośliny stabilizowane. Są to rośliny, które przechodzą proces stabilizacji, polegający na usunięciu z nich wody i zastąpieniu jej specjalnym roztworem, który utrzymuje ich strukturę i kolory na długi czas. Dzięki temu mchy i rośliny stabilizowane nie wymagają podlewania, światła czy nawozów, a jednocześnie zachowują piękno i walory estetyczne roślin żywych.
Mchy i rośliny stabilizowane idealnie wpisują się w filozofię biophilic designu, ponieważ dodają do przestrzeni naturalnego wyglądu i pozytywnie wpływają na samopoczucie ludzi. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą wprowadzić do swojego otoczenia naturalne elementy, ale nie mają czasu czy umiejętności, aby dbać o żywe rośliny. Dodatkowo, dzięki temu, że nie wymagają podlewania, są to rośliny przyjazne dla środowiska i zrównoważone, co jest zgodne z wartościami naszej filozofii tworzenia.

W naszej pracy jako projektanci i wykonawcy wnętrz, wykorzystujemy mchy i rośliny stabilizowane, aby tworzyć przestrzenie biophilic, które są estetyczne, przyjazne dla ludzi i środowiska. W ten sposób realizujemy naszą filozofię, która zakłada harmonijne łączenie człowieka z naturą, aby osiągnąć najlepsze rezultaty dla naszych klientów.
Przyjemność obsługi klienta zawsze jest dla mnie najważniejsza, dlatego staram się udzielić jak najbardziej pomocnych odpowiedzi. W tym konkretnym przypadku, rozmawialiśmy o biophilic designie, który jest nowoczesnym podejściem do projektowania przestrzeni, mającym na celu włączenie elementów naturalnych do naszych otoczeń. Jednym z nowych trendów w biophilic designie są mchy i rośliny stabilizowane, które idealnie wpisują się w filozofię biophilic i pozwalają stworzyć piękne i harmonijne wnętrza.

Na stronie www.everlastingflowers.pl znajduje się oferta mchów i roślin stabilizowanych, które są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą wprowadzić do swojego otoczenia naturalne elementy, ale nie mają czasu czy umiejętności, aby dbać o żywe rośliny. Wykorzystanie koncepcji biophilic designu i elementów naturalnych, takich jak mchy i rośliny stabilizowane, pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie, a także jest zgodne z wartościami zrównoważonego rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Stabilizacja jest innowacyjnym procesem, któremu są poddawane wyłącznie najpiękniejsze i okazałe kwiaty oraz rośliny.
Całkowite bezpieczeństwo technologii gwarantuje dbałość o środowisko na wielu płaszczyznach, począwszy od produkcji samych kwiatów po ich pielęgnację i dekoracje.

Podczas stabilizacji naturalne soki roślin są zastępowane przez unikatowy roztwór stabilizacyjny, który jest swego rodzaju balsamem zatrzymującym dalszy bieg naturalnie występujących zdarzeń. Innymi słowy rośliny nie tracą swojej świeżości przez wiele miesięcy, a dodatkowo nie wymagają żadnej dodatkowej pielęgnacji np. podlewania, przycinania, przesadzania.