image/svg+xml

CZYM JEST PROCES STABILIZACJI ?

Firma Everlasting Flowers ma przyjemność przedstawić Państwu kwiaty i rośliny, dla których czas przestał się odmierzać. Unikatowy proces stabilizacji roślin pozwala im na wiele lat niezmiennie zachwycać swoją urodą w pełnym rozkwicie.

Stabilizacja jest innowacyjnym procesem, któremu są poddawane wyłącznie najpiękniejsze i okazałe kwiaty oraz rośliny. Całkowite bezpieczeństwo technologii gwarantuje dbałość o środowisko na wielu płaszczyznach, począwszy od produkcji samych kwiatów po ich pielęgnację i dekoracje. Podczas stabilizacji naturalne soki roślin są zastępowane przez unikatowy roztwór stabilizacyjny, który jest swego rodzaju balsamem zatrzymującym dalszy bieg naturalnie występujących zdarzeń. Innymi słowy rośliny nie tracą swojej świeżości przez wiele miesięcy, a dodatkowo nie wymagają żadnej dodatkowej pielęgnacji np. podlewania, przycinania, przesadzania.

Nasze kwiaty i zielone dodatki stabilizowane są perłą w świecie roślin, która olśniewa swoim blaskiem, zachwyca głębokimi barwami i zaskakuje niezmienną jędrnością oraz elastycznością. Ten prestiżowy projekt pozwala cieszyć się urokiem kwiatów nawet osobom cierpiącym na alergie. Nasze rośliny są odporne na działanie pleśni, grzybów, a nawet nie przyjmują pyłków kurzu.

Ekskluzywne i luksusowe kwiaty, rośliny i drzewa stabilizowane, które podbiły kraje Europy Zachodniej śmiało wkroczyły na nasz rodzimy rynek. Z dumą prezentujemy ich niepowtarzalność i najwyższą jakość, zapraszając do współpracy świat biznesu oraz klientów indywidualnych.

Kwiaty i rośliny stabilizowane mają premierę w Polsce, tworzymy plany dystrybucyjne. Poszukujemy potencjalnych partnerów do współpracy i dystrybucji. 2013 rok Dzień Dobry TVN prezentujemy nasze kwiaty szerokiej rzeszy widzów programu śniadaniowego. Program prowadzą Pani Wellman i Redaktor Prokop. Nagrywamy pierwszy spot reklamowy do Radia Zet, emisje będą przed walentynkami. Przed nami pierwsze Walentynki i Dzień Kobiet specjalnie na te okazje projektanci szykują nowe kolekcje.

Pod niebem Prowansji i w bliskości śródziemnomorskich gatunków roślin dały początek budowy pierwszej fabryki w południowej Francji. Marzenie zaczęło się kształtować, stabilizacji poddano 40 gatunków roślin. Od tej pory świat otrzymał nowy wyjątkowy standard. Do dnia dzisiejszego oferta kolejnych kwiatów, roślin stabilizowanych powiększyła się wielokrotnie. Jest to wyjątkowy materiał dekoracyjny do wnętrz,  nieograniczony przez brak dostępu do światła słonecznego i uciążliwym systematycznym podlewaniem tradycyjnych roślin.

Stabilizacja palm, następnym krokiem była Valencia, znana z uprawy palm i zieleni wysokiej jakości. Dostępność w tym regionie  zieleni dawało nowe możliwości rozwoju produkcji, traw i liści, jednocześnie całkowicie nowe produkty oparte o drzewa i krzewy. Właściwie, to był dopiero początek, najlepsze było jeszcze przed nami. Rozpoczęła się realizacja produkcji dekoracji dużego formatu. Te XXl jeszcze czekały na swoją premierę.

Rewolucja kwiatowa rozpoczęła się w Ekwadorze, tam powstała fabryka specjalizującą się w stabilizacji kwiatów. Nowa era w świecie kwiatów.

To kolejny milowy krok w rozwoju produkcji roślin stabilizowanych. Ogromna popularność kwiatów wymusiła poszukiwanie miejsca gdzie produkcja będzie się odbywała przez cały rok, takim miejsce właśnie była Kolubia. Produkcja na plantacjach w Kolumbi rozpoczęła się.

Rozpoczyna się czas tworzenia kompozycji i dekoracji. Powstaje dział projektowy i nasi klienci otrzymują gotowe dekoracje. Nie każdy do tej pory potrafił wykorzystać w pełni możliwości kwiatów stabilizowanych. Dlatego od tej pory trafiają do naszych klientów produkty florystyczne.

Nowe wyzwania, pierwsze biuro w Houston, aby móc dostarczać na rynek amerykański, nowe produkty na rynek japoński, innowacje technologiczne, stałe wejście do sprzedaży detalicznej, to są tylko niektóre z wydarzeń, które dzieją się w tych latach, ugruntowana pozycja jako światowy lider w produkcji  kwiatów i drzew stabilizowanych.

Kwiaty i rośliny stabilizowane mają premierę w Polsce, tworzymy plany dystrybucyjne. Poszukujemy potencjalnych partnerów do współpracy i dystrybucji. 2013 rok Dzień Dobry TVN prezentujemy nasze kwiaty szerokiej rzeszy widzów programu śniadaniowego. Program prowadzą Pani Wellman i Redaktor Prokop. Nagrywamy pierwszy spot reklamowy do Radia Zet, emisje będą przed walentynkami. Przed nami pierwsze Walentynki i Dzień Kobiet specjalnie na te okazje projektanci szykują nowe kolekcje.

Jesteśmy już od 5 lat w Polsce, przez ten czas wiele się wydarzyło. Nasze róże można kupić we wszystkich sieciach  stacji paliw w Polsce. Dołączyły do nas kwiaciarnie. Dodatkowo wzbogaciliśmy ofertę o dekoracje Mini Flower Box. Specjalnie opracowane opakowania i zaprojektowane od podstaw kompozycje kwiatowe. Tworzymy zielone ściany, obrazy, nowy wymiar dekoracji. Ogrody wertykalne bez konieczności instalowania systemów nawadniających, bez światła i zbędnych zabiegów konserwujących. Dzisiaj montujesz zielona ścianę i dzisiaj się nią cieszysz w pełnej jej krasie.

Zielone ściany, tworzymy przepiękne dekoracje wielkopowierzchniowe. Nasze prace można spotkać w wielu restauracjach, hotelach, biurach w naszym kraju. Nawet w budynku UEFA w Szwajcarii na ścianie można spotkać nasze prace. nie tylko klienci komercyjni zamawiają u nas dekoracje ale również właściciele domówi mieszkań, czyli inwestorzy prywatni. Tworzymy najpiękniejsze zielone dekoracje w naszym kraju, a może nawet w Europie.