Mech Stabilizowany, Rośliny Stabilizowane oraz Zielone Ściany

PROJEKTY – REALIZACJE – SPRZEDAŻ WOJ. ŚLĄSKIE

+48 42 236 29 02

Działamy na terenie miasta Katowic oraz całego województwa śląskiego

Dekroacyjny mech stabilizowany – Katowice

Wszystkim klientom poszukującym mchu stabilizowanego na terenie Katowic i przyległych miast (Sosnowiec, Chorzów, Bytom, Dąbrowa Górnicza) oferujemy mchy dekoracyjne firmy Verdissimo – światowego lidera na rynku roślin stabilizowanych.
 
Dekoracyjny mech stabilizowany to w 100% naturalne rośliny, które poddane zostały skompliowanemu procesowi stabilizacji, aby zachować swoje naturalne piękno i świeżość bez potrzeby dostarczania im wody lub światła.
 
Trwałość mchu oraz wszyskich naszych roślin stabilizowanych przy minimalnych zabiegach pielęgnacyjnych to około siedmiu lat!

Zadbaj o to aby Twój dom oraz miejsce pracy znajdujące się na Śląsku wyglądały naturalnie i zdrowo.

Badania wykazują, że posiadanie większej ilości roślin we wnętrzach bezpośrednio koreluje z poprawą nastroju, wydajnością oraz koncentracją. Ma to znaczący wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

Sztuczne zielone egzotyczne palmy

ŚLĄSK – NIE ZNAMY TUTAJ OGRANICZEŃ

Zaprojektujemy dla Ciebie naturalnie piękne zielone ściany, dekoracje nie tylko ze stabilizownego mchu, kwiatów, liści, paprioci ale również z egzotycznych palm.

Posiadamy szeroką gamę opcji i kolorów roślin stabilzowanych, idealnych do tworzenia logo, oznakowań oraz obrazów na Twojej zielonej ścianie.

ZALEŻY NA NA DOBREJ WSPÓŁPRACY

Chcemy poznać Twoje oczekiwania i marzenia. Dzięki temu możemy pracować w miłej atmosferze, ponieważ wspólnie będziemy tworzyć unikalne i niepowtarzalne dzieło sztuki.

Świadczymy usługi dla projektów zielonych ścian znajdującyh się w mieszkaniach idywidualnych oraz w budynkach firm komercyjnych na terenie całego województwa śląskiego.

PROCES WSPÓŁPRACY – województwo śląskie

Klient określa wielkość i miejsce planowanej inwestycji na terenie rejonu wojewódzwta śląskiego.
Jeśli klient nie posiada sprecyzowanego wyglądu dekoracji, na podstawie wywiadu (rozmowa telefoniczna lub kontakt mailowy ustalamy wsplnie główne elementy projektu)
Ważną informacją dla nas jest czy projekt ma powstać tylko z mchów stabilizowanych, czy również ma zawierać elementy z roślin stabilizowanych (tzw dekoracje forest)
Bardzo dużym wparciem dla klienta są zdjęcia z naszych realizacji których mamy setki.
Wstępna wycena zawiera koszt wykonania paneli potrzymujących konstrukcje, montaż oraz transport.
Po akceptacji kosztorysu wystawiamy dokumenty zaliczkowe na podstawie których klient dokonuje wpłaty zaliczki (standardowo jest to 60% wartości projektu)
Średni termin realizacji projektów zielonych ścian, dekoracji z mchów stabilizowanych
na terenie miasta Katowice to trzy tygodnie.

ROŚLINY STABILIZOWANE – KATOWICE 

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Katowice oraz przyległych miast: Chorzów, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Bytom. W samych Katowicach stworzyliśmy najwięcej projektów z roślin stabilizowanych i mchu stabilizowanego.

Działamy na polskim rynku od ponad 11 lat, specjalizujemy się w tworzeniu zielonych dekoracji z mchów roślin stabilizowanych. Wykonane przez nas zielone ściany można spotkać w restauracjach, biurach, hotelach oraz prywatnych domach. Ponieważ w Katowicach znajdują się siedziby największych firm to właśnie dla nich najczęściej tworzymy unikalne dekoracje z roślin stabilizowanych