Zielony sufit – rośliny stabilizowane

Do tej pory tylko raz wykonywaliśmy dekoracje na suficie z mchu i roślin stabilizowanych. Projekt z Gdańska był specyficzny, ogromna wnęka w suficie o kształcie koła dodatkowo bardzo głęboka. Trzeba było dużo pracy i materiału żeby ją wypełnić i aby otrzymać efekt samoistnego zarastania tej przestrzeni. W tym przypadku mamy powierzchnie zwieszone nad stołami i to stosunkowo nie wysoko. Osoby siedzące pod nią mają praktycznie bezpośredni kontakt z zielenią. Tłem jak w każdym naszym projekcie jest mech płaski, robimy tak aby z każdego miejsca widz, gość restauracji miał obraz zieleni, aby dekoracja była doskonała. Rośliny stabilizowane są starannie dobierane do co do miejsca w którym są umieszczane. Dekoracja musi być równie atrakcyjna z każdego miejsca.
Zielna dekoracja na suficie znajduje się w jednej z Warszawskich restauracji Pełną Parą, w nowo otwartym centrum Elektrownia Powiśle.
Sąsiadem przez ścianę jest nowy w branży restaurator Pan Kuba Wojewódzki, zobaczymy czy sobie poradzi. Już kilku celebrytów próbowało sił w tej branży.