Obrazy z mchu stabilizowanego

Coraz bardziej popularne w naszym kraju dekoracje z naturalnych materiałów.

Do niedawna jedynie mech chrobotek był dostępny i znany w Polsce. To bardzo słaby materiał, osobiście go bardzo nie lubię. Najczęściej wykonywane zielone dekoracje i zielone ściany do tej pory przekraczały kilka metrów kwadratowych.

Jednak w obecnej sytuacji pandemii jak również fakt że nasi klienci znajdują się daleko od nas opracowaliśmy dekoracje w ramach. Czyli obrady, wiele prób i błędów za nami, wykonać odpowiednią ramę to nie jest taki łatwe. Co więcej, potrzebujemy nie tylko koła, kwadraty, trójkąty ale też nieregularne kształty.

Dzisiaj możemy wykonać praktycznie każdy projekt, każdy kształt, jedynie ograniczają nas rozmiary. Projekt nie może być zbyt mały i zbyt duży. Chociaż z dużym też sobie poradzimy. Obecnie nasze dekoracje wysyłamy nie tylko do klientów w europie, właśnie rozpoczynamy przygodę na terenie USA.

Wiążemy z tym kontraktem duże nadzieje, marzenia się spełniają. Na początku, kiedy zaczynaliśmy powiedziałem że bardzo bym chciał aby nasze produkty trafiły za oceanem tam jest ogromny potencjał.

Obrazy są wypełniane mchem stabilizowanych, często uzupełniane roślinami. Dodatki w postaci liści, traw i paproci powodują że dekoracje stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.