Kompozycje kwiatowe

Kompozycje kwiatowe

Kompozycje kwiatowe z kwiatów stabilizowanych

Kwiaty stabilizowane to wielkie możliwości dekoracyjne, niezwykłe pole do popisu dla florystów i projektantów wnętrz. Trwałość jaką udało się uzyskać kompozycjom kwiatowym w w skutek procesu stabilizacji otwiera nowe drzwi możliwości.

Do jej pory kwiaty cięte miały dosyć wąski zakres zastosowania, do tego krótki okres przez którym zachowywały swój pierwotny wygląd, 2 lata jakie gwarantują kwiaty stabilizowane to absolutna rewolucja. Przez ten okres zachowują świeży wygląd i idealny kolor, dlatego ich zastosowanie dekoracyjne jest takie szerokie. Każdego dnia odkrywamy nowe możliwości jaki dają nam kompozycje kwiatowe z kwiatów stabilizowanych. To nie tylko ich długowieczność ale również paleta kolorów. Możemy dokładnie zaplanować nasze projekty co do kolorystyki i wielkości.

Wieczne dekoracje tak nazywamy nasze kompozycje kwiatowe, są w 100% naturalne i ekologiczne, bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Zastosowane technologie są całkowicie zgodne z normami Unii Europejskiej.

Każdemu który zapragnie związać swoje życie zawodowe z naszymi produktami dostarczymy naszą wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy zdeterminowaniu w stworzeniu grupy fachowców, specjalistów którzy posiądą wiedzę i włożą swój talent w tworzeniu przepięknych wiecznych dekoracji.

Dzięki temu nasze otoczenie stanie się jeszcze piękniejsze i bardzie naturalne.